– Blog

Kolędowanie 2022
Obóz zimowy 2023
Konkurs recytatorski
My healthy breakfast
Koncert dla Niepodległej
Andrzejki 2022
Kostka Rubika
"Czyste, zielone miasta"
Pasowanie na czytelnika 2022
Dzień postaci z bajek
Rajd 10.2022
Warsztaty garncarskie 10.2022
DEN 2022
Pstrągowa 10.2022
Dzień Patrona na matematyce
ACC
Dzień Gier Planszowych
Głośne czytanie
Kawałek lasu
Zdrowe śniadanie
Biegi młodzieżowe
Soliński survival
Sprzątanie świata
Igrzyska sportowe
Krav maga
Pasowanie na ucznia

Kolejny obóz zimowy organizowany przez naszą szkołę przeszedł do historii. Jak co roku fani „białego szaleństwa” doskonalili swoje umiejętności na stacji narciarskiej RyterSKI.

Przed wyjazdem obawialiśmy się o to, czy aura pozwoli nam na „szusowanie” na stoku. W pierwszych dniach było ekstremalnie. Jeździliśmy w słońcu, mgle, deszczu, a temperatura była dodatnia. W kolejnych dniach przyszło ochłodzenie i duże opady śniegu. Warunki zrobiły się doskonałe do uprawiania sportów zimowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby najmłodsi uczestnicy rozpoczynający przygodę z narciarstwem oraz ci, którzy są z nami od wielu lat, doskonali swoje umiejętności i w pełni wykorzystali ten czas. Znaleźliśmy czas na wizytę w Aquaparku, dyskotekę, wieczór góralski, noc filmową, gry i zabawy świetlicowe. Zwiedzaliśmy ruiny zamku w Rytrze, średniowieczny budynek z pięknymi widokami. Mieszkaliśmy w przytulnym ośrodku „Pod Roztoką” w pięknie uporządkowanych w stylu góralskim pokoikach oraz w miłej i serdecznej atmosferze. Jesteśmy dumni z efektów, jakie prezentowali nasi kursanci. Dziękujemy wszystkim za udział w obozie i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Konrad W. z klasy 1b otrzymał wyróżnienie w Konkursie Kolęd i pastorałek “Anielskie śpiewanie”. Kornelia W. z klasy 4a otrzymała dyplom za udział w powyższym konkursie. Gratulujemy!

Back to top