– Blog

Igrzyska sportowe
Krav maga
Pasowanie na ucznia

Kolejny obóz zimowy organizowany przez naszą szkołę przeszedł do historii. Jak co roku fani „białego szaleństwa” doskonalili swoje umiejętności na stacji narciarskiej RyterSKI.

Przed wyjazdem obawialiśmy się o to, czy aura pozwoli nam na „szusowanie” na stoku. W pierwszych dniach było ekstremalnie. Jeździliśmy w słońcu, mgle, deszczu, a temperatura była dodatnia. W kolejnych dniach przyszło ochłodzenie i duże opady śniegu. Warunki zrobiły się doskonałe do uprawiania sportów zimowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby najmłodsi uczestnicy rozpoczynający przygodę z narciarstwem oraz ci, którzy są z nami od wielu lat, doskonali swoje umiejętności i w pełni wykorzystali ten czas. Znaleźliśmy czas na wizytę w Aquaparku, dyskotekę, wieczór góralski, noc filmową, gry i zabawy świetlicowe. Zwiedzaliśmy ruiny zamku w Rytrze, średniowieczny budynek z pięknymi widokami. Mieszkaliśmy w przytulnym ośrodku „Pod Roztoką” w pięknie uporządkowanych w stylu góralskim pokoikach oraz w miłej i serdecznej atmosferze. Jesteśmy dumni z efektów, jakie prezentowali nasi kursanci. Dziękujemy wszystkim za udział w obozie i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Konrad W. z klasy 1b otrzymał wyróżnienie w Konkursie Kolęd i pastorałek “Anielskie śpiewanie”. Kornelia W. z klasy 4a otrzymała dyplom za udział w powyższym konkursie. Gratulujemy!