Dzień chłopaka

JESZCZE RAZ CHŁOPAKI DLA WAS……….

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA NASZYM  KOCHANYM MĘŻCZYZNOM I TYM MAŁYM I TYM DUŻYM SZCZĘŚCIA ,ZDROWIA, MIŁOŚCI, RADOŚCI I SAMYCH PIĄTEK W SZKOLE.

P.S. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ NASZYCH SZKOLNYCH PRZYSTOJNIAKÓW :)

dzien chlopaka

Edukido – logiczne i kreatywne myślenie

W dniu 25. 09. 2017 r. uczniowie klasy IV a uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z klockami LEGO – Centrum Edukido. Oprócz świetnej zabawy, dzieci zostały wprowadzone w świat fizyki i mechaniki oraz rozwijały logiczne i kreatywne myślenie.

lego

Dziewczyny lubią brąz

Nasze super dziewczyny w drużynowych biegach przełajowych zdobyły brązowy medal !!!

Nasza  męska drużyna zdobyła pechowe IV miejsce, tuż za podium ale wierzymy, że następnym razem będzie medal J.

Drużyna dziewcząt: Gabriela Wanat, Nikola Szeliga, Daria Chmiel, Karolina Kornak, Hanna Kapusta, Aleksandra Błażowska, Kamila Pisarek, Łucja Wójcik, Klaudia Broda, Monika Pisarek.

Drużyna chłopaków: Krzysztof Baran, Krystian Baran, Dominik Kocur, Bartosz Pietrucha, Sylwiusz Kontek, Wojciech Micał, Grzegorz Głodowski, Hubert Kochański, Hubert Rabczak, Kacper Tressenberg.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy waleczności !!!

dziewczyny lubia braz

Szkieletowe konstrukcje brył

Uczniowie klasy IV a w dniu 06. 10. 2017 r. brali udział w nietypowej lekcji matematyki. Odkrywali świat geometrii w praktycznym działaniu. Dzięki zestawom manipulacyjnym budowali szkielety figur płaskich a następnie przestrzennych. Tworzenie nawet trudniejszych  modeli przestrzennych okazało się dziecinnie proste. Uczniowie chcieli eksperymentować bez końca, rozwijając w ten sposób kompetencje XXI wieku: kreatywność, logiczne myślenie, argumentowanie, pracę zespołową.

szkielety

Uwaga!

Osoby, które nie będą chciały korzystać z obiadów w dniu: 13.10.2017 r. proszone są o zgłoszenie tego faktu pod nr telefonu: 177482636 dziś do godz. 15:00 w celu zrobienia odpisu.

Szczęśliwy numerek

szczesliwy numerek.pub