Przetarg

W związku ze zmianą decyzji anulowano zbieranie ofert na usługę cateringową do Szkoły Podstawowej nr 31 w Rzeszowie.

Warsztaty dla klas VII WSIZ, Kielnarowa

11.06.2018r. klasy 7a i 7b uczestniczyły w warsztatach biologiczno-chemiczno – informatycznych w Wyższej Szkole Zarządzania w Kielnarowej. Zajęcia prowadzili nauczyciele ALO w specjalistycznych pracowniach. Każdy uczeń podczas wykonywanych doświadczeń i ćwiczeń mógł w sposób aktywny uczestniczyć w zajęciach od strony praktycznej. Uczniowie prowadzili obserwacje pod mikroskopem, wykonywali doświadczenia chemiczne, a efekty swoich prac takie jak kremy, mydełka i bomby do kąpieli mogli zabrać ze sobą do domu. Wszystkim uczniom się bardzo podobało i z chęcią wrócą tam na zajęcia.

warsztaty alo

„IX Międzynarodowy Turniej o Puchar Sympatycznych Wuefistów w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców”

Po ciężkich eliminacjach w swoich grupach do finału „wielkiej czwórki” awansowały klasy VII b, II b, III d, III e. Następnie odbył się „wielki finał” w systemie „każdy z każdym”.

Wyniki finału:

I miejsce klasa III e

II miejsce klasa III d

III miejsce klasa II b

Zapraszamy do obejrzenia galerii z bojów o zwycięstwo naszej „wielkiej czwórki”.

turniej

Pożegnanie klas 3. gimnazjum

W czwartek o godz. 17:00 odbędzie się pożegnanie klas 3. Zapraszamy uczniów jak i rodziców absolwentów.