Zawody pływackie

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ „SZYBKA PIŁKA”

W dniu 2 czerwca 2016 r. zakończył się wewnątrzszkolny Turniej Piłki Halowej „Szybka piłka”. W turnieju zwyciężyła drużyna z klasy III A w składzie: Kacper Nowak, Filip Drabik, Michał Orlewski, Jan Maślanka, Rafał Król, Krystian Rykała. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy II E -Kacper Omiatacz, Szymon Grzywa, Mateusz |Żewakowski, Szymon Janicki, Filip Mikluszka,Damian Kubicki. Na trzeciej pozycji uplasowała się klasa I F – Sylwiusz Kontek, Michał Janas, Hubert Rejman, Filip Szuban, Bartosz Szewc, Mirek Szul.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

halówka

Biegi przełajowe

7 października w Parku Sybiraków odbyły się biegi przełajowe, w konkurencji pierwszych klas drugie miejsce zajęła nasza uczennica Aleksandra Michalska z klasy IC.
Na dystansie 1000 m w kategorii klas drugich i trzecich, czwarte miejsce zajął Kornel Baran z klasy III f . Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

biegi

Mistrzostwa Miasta Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

W czwartek 26.02.2015 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Mistrzostwach Miasta Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie:

II miejsce w snowboardzie zajął Benedykt Grzybowski

III miejsce w narciarstwie alpejskim zajął Maciej Szczupaj

GRATULAJEMY !!!!

snow

Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w ramach Gimnazjady

17 września na stadionie „Resovia” odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w ramach Gimnazjady.

Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie:

Maria Kazior - 1 miejsce na 100m ppł.

Magdalena Grodecka – 1 miejsce w skoku wzwyż

Dawid Długosz – 2 miejsce na300m

Mikołaj Kalemba – 3 miejsce na 100m

Sztafeta 4x100m dziewcząt w składzie: Maria Kazior, Eryka Ciesielska, Patrycja Lampart, Gabriela Gajdek zajęła 3 miejsce.

Sztafeta 4x100m chłopców w składzie: Mikołaj Kalemba, Maciej Wrzesień, Kornel Baran, Dawid Długosz zajęła 3 miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!

Zapraszamy do galerii ;)

ind mistrz 2015